Skip to content

Attieksme pret parkošanos Kauņā un Rīgā

Tā ir Kauņa, pats pilsētas centrs. Ielai, kas ved paralēli Nemunas upei, abās pusēs ir autostāvvietas, bildītē visas nemaz neietilpst. Grūti pat noticēt, bet tās visas ir bezmaksas.

Bet šī ir Rīga, Āgenskalns, Atpūtas iela. Līdz pilsētas robežai taisnā līnijā tikai pusotrs kilometrs. Tā kā cilvēkiem, kuri brauc uz Stradiņu slimnīcu, nav kur likt automašīnas, viņi tās mēdz novietot šeit. Rīgas dome šeit ir uzlikusi ceļa zīmi “Apstāties, stavēt aizliegts”. Šeit regulāri atrodas Rīgas Pašvaldības policijas ekipāža un vēro tukšu smilšu laukumu gadījumam, ja kāds slimnīcas apmeklētājs sadomā tur apstādināt savu automobili. Šo absurdu nav spējusi apstādināt ne ziņa valsts masu medijā, ne sižets Zebrā. Mēs visi rīdzinieki apmaksājam šīs policijas ekipāžas darbu no savas nodokļu naudas.

Kam ir jānotiek, lai attieksme pret cilvēkiem Rīgā būtu kaut mazliet līdzīga kā kaimiņos Kauņā?

3 thoughts on “Attieksme pret parkošanos Kauņā un Rīgā”

  1. Divas dažādas pieejas, vai nu pilsēta tiek veidota iedzīvotājiem, vai arī kaudzei korumpētu ierēdņu un “uzņēmēju”, kas no tā iedzīvojās, izmantojot administratīvo resursu. 🙂

  2. Nu, šo pilsētu centri nav tā pārslānīti, viņi var atļauties, mums taču ar visām maksām ir pārbāzts.

    tas pie slimnīcas, protams, ir augstākās klases idiotisms

    1. Tas nozīmē, ka Rīgā jāatslogo pilsētas centrs. Vai vismaz jāveicina šis process. Reāli notiek tieši pretējais, viesnīcas Vecrīgā aug kā sēnes pēc lietus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *