Skip to content

Aicinājums zatleriešiem

Ieraudzīju šodien tviterī aicinājumu:

Ja gribi izteikt sašutumu par ZRP lēmumu aicināt valdībā SC, tad zvani uz tālruni 27553333 vai raksti e-pastu uz birojs@reformupartija.lv.

Vai tad man grūti uzcirst tās pāris rindiņas? Nē taču. Te nu tās ir:

Balsojumā, pēc kura V.Zatlers pieņēma rīkojumu par Saeimas atlaišanu, nepieņemami balsoja gan ZZS, gan SC. Vieni pēc tam tikuši pasludināti par ārkārtēju ļaunumu, toties otri apbalvoti ar ņemšanu koalīcijā.

Manuprāt, tā ir ārkārtēja nekompetence vai klaji noziedzīga rīcība, kas pelna bargu nosodījumu. Tai nav attaisnojuma, īpaši ņemot vērā apstākli, ka iespējams sastādīt pilnvērtīgi strādājošu nacionālu koalīciju ar Vienotību un Nacionālo apvienību. Šie spēki atšķirībā no SC vienmēr ar reāliem darbiem atbalstījuši tiesisku Latvijas valsti.

Aicinu jūsu partiju pārdomāt savu nostāju un dot priekšroku nacionālai koalīcijai.

Ja kāds vēlas šīs rindas nokopēt un aizsūtīt zatleriešiem – laipni lūdzu! Morālā spiediena veikšanai noderēs katrs e-pasts. Pat ja taustāmu rezultātu tas nedos, viņiem psiholoģiski būs grūtāk mesties SC apskāvienos un esošajā situācijā arī tas jau būs panākums.

2 thoughts on “Aicinājums zatleriešiem”

    1. Formāli policistiem taisnība – piketus vajag saskaņot. No otras puses tā kā tur bijuši tikai seši cilvēki, visticamāk visi tiks sveikā ar brīdinājumu, vismaz es tā ceru.
      Ja negribas saskaņot piketu, tad varbūt šai lietai var pieiet radošāk. Diez vai es būtu pārkāpis likumu, ja būtu izgatavojis krekliņu ar uzrakstu “Zatlers – nodevējs” un ar to mugurā laiski vazātos ap Saeimu, Ministru kabinetu utt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *