Skip to content

Aicinājums parakstīties. Pret visu

Manis iemīļotā LSDSP pirmajā maijā aicina visus, kam nav slinkums, iet parakstīties. Pret visu iespējamo. Palasiet vien:

Valsts augtākajām amatpersonām tiks prasīts nepieļaut maksas izglītības un medicīnas ieviešanu Latvijā, saglabāt jau valsts iedzīvotāju sociālās garantijas, ieviest progresīvo nodokļu un nodevu sistēmu un samazināt nodokļu slogu vidusslānim un trūcīgajiem. Tāpat sociāldemokrāti rosinās nekavējoties ar nodokļiem aplikt dividendes, kā arī spekulatīvus darījumus, samazināt pievienotās vērtības nodokļa likmi pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem, pārtraukt valsts budžeta līdzekļu izdalīšanu pēc politisko partiju piederības principiem, kā arī radikāli samazināt valsts iestāžu un ierēdņu skaitu tajās. Visbeidzot, izteikto aicinājumu vidū būs arī virknes maznozīmīgu funkciju nodošana privātajam sektoram, nevajadzīgu valsts iestāžu likvidēšana un finansējuma izglītībā, drošībā un veselības aprūpē nodrošināšana un darba vietu radīšana.

Bet ar to vēl nav gana.

“Iedzīvotāji aicināti uz pasākumu ņemt līdzi vecus, novalkātus un nevajadzīgus apavus, ar kuriem sapulces norises laikā būs iespēja demonstrēt savu attiekami pret politiskās elites rīcību,” teikts LSDSP paziņojumā.

Ja būtu kaut kas viens konkrēts, es varbūt padomātu, vai parakstīties. Parakstīties pret visu, nu, atvainojiet… Es drīzāk parakstītos par LSDSP likvidāciju piespiedu kārtā. Lai nepiesārņo informatīvo telpu ar saviem demagoģiskajiem paziņojumiem. Kāpēc viņi klusē par to, ko padarījuši pēdējos gados Rīgas domē, atrodoties pie varas?

1 thought on “Aicinājums parakstīties. Pret visu”

  1. Intereses pēc palasīju viņu lapā to aicinājumu. Skumji. Skumji ir tas, ka šajos laikos cilvēki visticamākais arī uzķersies uz šādu demagogu diršanu, piedodiet par izteicienu. Pat nevienas pašas svaigas idejas viņu retorikā nemanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *