Skip to content

14.01. Paģiras (papildināts)

Stulbi, ka tas tā noslēdzās. Pirmkārt, es nesaprotu jēgu demolēt Saeimas namu. Nu, ko tas dos un ar kādu mērķi tas tiek darīts? Atbrīvoties no Saeimas vispār un legalizēt Latvijā autoritāru režīmu? Faktiski tieši tas arī ir ticis panākts. Tagad amatpersonām ir lielisks aizbildinājums, kādēļ neatļaut mītiņus un demonstrācijas pilsētas centrā. Rezultātā mūsu jau tā neesošā demokrātija tiek apšķērēta vēl vairāk. Par pārējā demolēšanu arī grūti kaut ko piebilst. Īsti kārtībā ar galvu un loģisko domāšanu jau nu tiem dažiem (simtiem) īpatņu nav. Valdiņam tagad rokās ir iedots kolosāls aizbildinājums, kāpēc Saeimu neatlaist. Pēc nepilnām divām stundām viņš teiks, ka šādā situācijā par Saeimas atlaišanu nevar būt ne runas.

Žēl, ka tādu pasākumu izcūkoja bariņš plānprātiņu. Pret viņiem tiešām vajag vērsties ar visstingrāko likuma bardzību.

Lai apraksts būtu pilnīgāks, te būs arī dažas ilustrācijas.

Valsts kaseVIDPieņemu, ka šo veikalu skatlogus izsita pašus pirmos.

Latvijas balzamsEirovīni


Izskatās, ka vakardienas postījumus šīs dienas garumā nopētīs vairāk cilvēku par vakardienas piketa dalībnieku skaitu. Nav jau gan vairs daudz ko redzēt. Remontdarbi norisinās apbrīnojami operatīvi. Saeima jau no agra rīta bija daudz maz kārtībā. Iespaidīgākais no palikušā ir VIDa, Finanšu ministrijas, Valsts kases un bibliotēkas sasistie stikli. Pēc remontēšanas tempa var diezgan objektīvi secināt, kurām iestādēm ir vairāk liekas naudiņas remonta vajadzībām.

Jaukākais no manis novērotā bija Pabrika saruna no rīta ar kādu gados vecu tanti turpat ārā pie Saeimas. Liekas, ka nav daudz deputātu, kuri savu laiku veltītu sarunām ar vienkāršajiem mirstīgajiem, kur nu vēl šajā laikā un kur nu vēl uz ielas.

Tags:

1 thought on “14.01. Paģiras (papildināts)”

  1. Tā tante noteikti bija māte vienam no viņu citpolitikas sponsoriem, bet ja nopietni, kad kur tad Pabrikam pēc labi pavadītas nakts steigties, šobrīd viņš ir “labais”. Tikai … ne … man …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *