Pārbēdzēji un pārējie Rīgas domes deputāti

Cik deputātus no savas pašvaldības jūs variet nosaukt? Kādus trīs, četrus? Ja vairāk par pieciem, izsaku savu atzinību.

Šeit ir saraksts ar Rīgas domes deputātiem. Par lielāko daļu no viņiem nekad neko neesmu dzirdējis. Bet izrādās, ka viņi visi, izņemot A.Aksenoku, ir dažādu komiteju locekļi un laikam jau cītīgi strādā, lai mums visiem būtu labāk. Tā kā strauji tuvojas pašvaldību vēlēšanas, es šo sarakstu ņemšu vērā. Manuprāt, ja es par deputāta darbu pēdējos četros gados neko pozitīvu neesmu dzirdējis vai neatceros, tas ir pilnīgi pietiekošs arguments par viņu nebalsot.

Otra, bet daudz būtiskāka lieta ir pārbēdzēji. Vai ziniet, cik daudz Rīgas domes deuptāti mainījuši savu partijisko pārliecību pēdējo nepilnu četru gadu laikā? 13 no 60 jeb vairāk par piekto daļu. Savus mandātus, protams, viņi nolikt aizmirsa, un sanāk, ka tie cilvēki, kuri par viņiem kā partiju locekļiem savulaik balsojuši, ir nekaunīgi piekrāpti. Tāpēc es par šiem cilvēkiem – pirmajiem 13 no saraksta – nekad nebalsošu un aicinu nebalsot arī pārējos. Lai vai kādus iemeslus viņi piesauktu savas politiskās piederības maiņai.

Aivars Aksenoks Frakcijas: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija No JL uz TB/LNNK
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas:
Anatolijs Aļeksejenko Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks” No JL uz LPP/LC
“Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Gundars Bojārs Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija No LSDSP uz LPP/LC
“Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Vides komiteja
Laura Bulmane Frakcija: Neatkarīgais deputāts No JL par neatkarīgo deputātu
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Vides komiteja
Ivars Gaters Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija No JL uz TB/LNNK
Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Mihails Gavrilovs Frakcija: Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija No Dzimtene uz LPP/LC
“Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Dainis Kalns Frakcija: Neatkarīgo deputātu bloks No JL uz neatkarīgo deputātu bloku
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Imants Rākins Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija No JL uz TB/LNNK
Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Dainis Stalts Frakcija: Neatkarīgo deputātu bloks No TB/LNNK uz neatkarīgo deputātu bloku
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Vides komiteja
Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Maija Stefane Frakcija: Neatkarīgo deputātu bloks No JL uz neatkarīgo deputātu bloku
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Vides komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Juris Zaķis Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija No LSDSP uz LPP/LC
“Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Vides komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Sergejs Zaļetajevs Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija No PCTVL uz CS
Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Marika Žuravļova Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija No Dzimtene uz LSDSP
Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Vides komiteja
Jurijs Aleksejevs Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Andris Ameriks Frakcija: “Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Pirmā partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Andris Ārgalis Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Pilsētas attīstības komiteja
Jānis Birks Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Pilsētas attīstības komiteja
Baiba Brigmane Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Einārs Cilinskis Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Pilsētas attīstības komiteja
Viktors Dergunovs Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Vides komiteja
Jānis Dinevičs Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Iluta Gaile Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Vides komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Viktors Gluhovs Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Deniss Gorba Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Mārtiņš Greste Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Ivans Ivanovs Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Dainis Īvāns Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Vides komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Modris Jaunups Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Satiksmes un transporta lietu komiteja
Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Tatjana Jemeļjanova Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Natālija Jolkina Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Vides komiteja
Viktors Kalnbērzs Frakcija: Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Imants Kalniņš Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Agnis Kalnkaziņš Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Vides komiteja
Mihails Kameņeckis Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Jānis Karpovičs Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Genadijs Kotovs Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Edmunds Krastiņš Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Aina Krūkle Frakcija: “Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Pirmā partija
Komitejas: Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Leonīds Kurdjumovs Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Sociālo jautājumu komiteja
Aleksandrs Kuzmins Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Vides komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Aris Lācis Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Sociālo jautājumu komiteja
Valdis Liepiņš Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Almers Ludviks Frakcija: “Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Pirmā partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Modris Lujāns Frakcija: Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Vides komiteja
Māra Marnauza Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Sarmīte Pīka Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Igors Pimenovs Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Partija “Jaunais centrs”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Vides komiteja
Andrejs Požarnovs Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Olafs Pulks Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Vladislavs Rafaļskis Frakcija: “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”
Komitejas: Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Baiba Rozentāle Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Finanšu un administrācijas lietu komiteja
Sociālo jautājumu komiteja
Helmī Stalte Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja
Komunālo un dzīvokļu jautājumu komiteja
Raimonds Vilde Frakcija: “Tautas partijas” deputātu frakcija
Ievēlēts: Tautas partija
Komitejas: Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Andrejs Vilks Frakcija: Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Komitejas: Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Vilnis Zariņš Frakcija: Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu frakcija
Ievēlēts: Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Komitejas: Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Jānis Zaržeckis Frakcija: “Latvijas Pirmās Partijas”/”Latvijas ceļa” deputātu frakcija
Ievēlēts: Latvijas Pirmā partija
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Igors Zujevs Frakcija: Politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Sociālo jautājumu komiteja
Vides komiteja
Juris Zvirbulis Frakcija: Deputātu frakcija “Jaunais laiks”
Ievēlēts: Partija “Jaunais laiks”
Komitejas: Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja
Aina Žuravļova Frakcija: Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Pilsētas attīstības komiteja
Drošības un kārtības jautājumu komiteja
Sergejs Žuravļovs Frakcija: Apvienības “Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija” deputātu frakcija
Ievēlēts: Politiskā patriotiskā apvienība “DZIMTENE”, Latvijas Sociālistiskā partija
Komitejas: Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteja
Satiksmes un transporta lietu komiteja

Ir ko piebilst?