Kreisajā malā var redzēt Laimas pulksteni. Ēka labajā malā gājusi bojā otrā pasaules kara laikā 1944. gadā. Tai ļoti līdzīga ēka atrodas mazliet tālāk Aspazijas un Audēju ielas krustojumā. Kvartālā pa labi ir saglabājusies tikai otrā ēka. Labi, ka blakus esošā operas ēka pārlaida karu bez ievērojamiem postījumiem. Vēl tālāk fonā bijusī pasta ēka, tagadējā LU Ekonomikas un vadības fakultātes ēka.
Redzams elektriskais tramvajs, labajā pusē arī tā laika autobuss. Tolaik tramvaji kursēja gar vietu, kur šobrīd atrodas Brīvības piemineklis. No šī attēla nevar pateikt, vai tas tolaik jau bijis uzcelts. Gājēju pārējas, acīmredzot, tolaik nemaz nebija. Soļoja pāri krustojumam tāpat.
Pēc aptuveni 80 gadiem karā bojā gājušās ēkas vietā salīdzinoši nesen uzcelta jauna. Tā projektēta 1987. gadā, pabeigta 1992. gadā. Atšķirībā no mūsdienās pierastās ainas, ka jaunceltnes sava pārspīlētā apjoma dēļ nomāc apkārtējās ēkas, šeit tas nav vērojams.
Fonā redzama piecdesmitajos gados uzceltā Zinātņu akadēmijas augstceltnes spice. Ir vairāk ceļazīmju. Tramvaji vairs uz Brīvības bulvāri nenogriežas. Rīgas satiksmes autobusi pa Aspazijas ielu nekursē. Un cilvēku svētdienas rītā nav diez ko daudz.