Šodien ievēroju Čiekurkalna pirts darba laiku. Tagad man ir viela pārdomām. Vai vīrieši ir krietni netīrīgāki par sievietēm vai tomēr otrādi.
Šodien ievēroju Čiekurkalna pirts darba laiku. Tagad man ir viela pārdomām. Vai vīrieši ir krietni netīrīgāki par sievietēm vai tomēr otrādi.
Vēl pāris teorijas:
Iespējams vīriesi mazgājas nevērīgāk, tāpēc šī procedūra viņiem biežāk jāatkārto.
Kaut kur dzidēts, ka vidēji vīrieši tomēr svīst vairāk nekā sievietes, tapēc higiēnas atgūšanai būtu visefektīvāk nodarboties ar pirtī iešanu.
Vai arī vīrieši ir izšķērdīgāki klienti, jo gan jau ka šī pirts piedāvā arī papildus tēriņus.
Vīrieši svīst vairāk tādēļ, ka vairāk strādā 😛
Cik nu esmu novērojis braucot garām, vasaras laikā veči pēc karsēšanās un, iespējams, mazgāšanās turpat ārā sēž un trekterē aliņus – a tas, ka ārā un ne krodziņā vai aiz sētas, tas Čierītī, kā zināms, nav nekāds šķērslis, tur visi vietējie džeki to mierīgi piekopj. Domāju, ka aukstā laikā šis process tiek pārnests uz iekštelpām. Mana hipotēze tātad – mazgāšanās ir iegansts, savukārt aliņi un saviesīgā daļa ir patiesais iemesls šādam pirts laiku sadalījumam dzimumu starpā.
Jā, šodien, tfu, vakar arī tur ārpusē manīju pulciņu vīru pašos brieduma gados, kuri skaļi izskaidroja savas attiecības. Gan jau alkoholiskie dzērieni viņiem sekmēja piespiest sevi komunicēt ar līdzcilvēkiem par sāpīgām tēmām.
Darba laiku koriģē pieprasījums pēc pirts. Kultūrā iegājies, ka veči ir lielāki pubiskā pirtī gājēji, nekā viņu sievas.
Mārtiņielas pirtī ir divas nodaļas – veču un sievu, bet pati pirts strādā tikai no piektdienas līdz pirmdienai.