Skip to content

Saruna ar zīlnieci Līgo. 2.daļa

Vai tāda lieta kā lāsts reāli pastāv?

Man šķiet, ka jā, kaut gan ar tiem saskarties sanāk ļoti, ļoti reti. Jo to var uzlikt ļoti maz cilvēku un arī ne katram cilvēkam. 99% gadījumu tās ir iedomas. Ir visādi sīkāki kaitējumi, enerģētiskais vampīrisms, ļaunas acis. Ja cilvēks pats necepas par to visu un nesatraucas, un neļaujas izvesties no pacietības, tad arī viņš var tikt ar to galā. Tādas lietas kā pieburšana vai lāsti ir ļoti reti gadījumi.

Pēc kādiem kritērijiem tu pateiktu, ka cilvēkam tiešām ir lāsts?

Mēdz būt dažādi. Pirmais ir vienkārši skatīties kārtīs. Ja tās rādītu, ka ir lāsts, tad pēc tām es to arī noteiktu. Bet būtībā – vai man vispār ir vērts skatīties kārtīs un vai ir vērts pieļaut variantu, ka tur var būt lāsts… Lāsts izpaužas kā tiešām ļoti lielas un neizskaidrojamas problēmas. Tādas, ka, ja cilvēks tev tās pastāsta, tev liekas – viņš kaut ko sadzejo, nevar tā vienkārši būt. Visu laiku nedabiskā daudzumā notiek visādas nelaimes. Tas nav tā, ka kādu laika periodu neveicas, kaut gan arī tādos gadījumos daži uzreiz domā par lāstu. Bet, ja man būtu aizdomas par lāstu, es vispirms skatītos kārtīs un noteiktu, vai tas ir lāsts vai kas cits, piemēram, slikta karma.

Kas ir enerģētiskais vampīrisms?

Vampīrisms ir enerģijas izsūkšana otram cilvēkam. Parasti ar psiholoģiskiem paņēmieniem, kas ikdienā ir labi novēorjams. Pamatā ir divi varianti – pirmajā cenšas sadusmot, otrajā – iežēlināt. Bet var arī ar maģiskiem paņēmieniem otram sūkt enerģiju nost. Tas gan ir reti.

Kā tu vari konstatēt, ka ir tādi maģiski paņēmieni pielietoti?

Es esmu pazīstama ar ļoti daudziem cilvēkiem, kuri nodarbojas ar šādām lietām. Reizēm sarunās pavīd tādi varianti. Piemēram, kursos nācās sastapties ar vienu sievieti, kura aprakstīja, ka viņai tiešām bijis lāsts un tad viņai to ņēma nost. Es, protams, simtprocentīgi nezinu, vai viņa runāja patiesību, bet, spriežot no tā, kā viņa to aprakstīja, šķita, ka tas vienkārši nevar būt nekas cits. Pašas klientiem es nevienam neesmu redzējusi, ka būtu lāsts un arī kārtis to nav teikušas. Ir tādas mazākas lietas, bet ne lāsti.

Kas ir ļauna acs?

Ļauna acs ir vienkārši, kad cilvēks otram nevēl labu. Tas ir, kad, piemēram, viens nodomā – ak tu maita tāda, kā tev veicas, kāpēc man tā nav? Būtībā to var saukt arī par noskaudumu. Tā ir tāda ļauna doma vērsta pret otru cilvēku. Ja tas otrs ir jūtīgs pret tādām lietām, piemēram, viņam ir psihozes vai kāds regulāri nosūc enerģiju, tad viņam kādu laiku var neveikties. Bet tā ir tāda maza lietiņa, kura vienā brīdī tā kā uzsit un pēc tam izbeidzas.

Vai tam, kuram ir uzlikta ļauna acs, vajag par to zināt?

Lielākoties nē. Tas ir diezgan mazs kaitējums, kas nenodara neko briesmīgu un baigi ņemties ar to es neredzu vienkārši jēgu. Man liekas, ka tas ikdienā notiek apkārt visu laiku un tas nav nekas tāds. Nu, ja cilvēks ir smagi slims vai viņam jau tā ir grūti un tad vēl papildus kaut kas, tad varbūt var sākt domāt, ko viņam tur darīt. Bet, ja cilvēks nav slims, pusbeigts, depresijā vai kas tāds, tad viņš to pārdzīvo un viss, nav ko ņemties vairāk.

Vai ļauna acs var būt spēkā, ja cietušais nezina, ka par viņu kāds ir slikti nodomājis?

Tad cilvēkam, kurš to ir nodomājis, jābūt ar ļoti spēcīgu enerģiju un ar lielu ļaunvēlīgumu un es domāju, ka retos gadījumos, gan ne tik retos kā lāsts, tas varētu nostrādāt.

Vai tu sevi reklamē?

Pati sevi es reklamējusi neesmu. Ir tā, ka es neslēpju to, ko es daru un cilvēki to vienkārši kaut kā uzzina. Ir, piemēram, portāls calis.lv, kur mana draudzene uztaisīja atsevišķu sadaļu un uzaicināja mani, lai tur kaut ko parakstu un ir lielāka aktivitāte. Vispār šis portāls mani neinteresē, bet tajā vienā sadaļā es mēdzu rakstīt, atbildēt uz jautājumiem. Cilvēki sāka jautāt, kā tad es to visu zinu un tad es arī teicu, kā ir. Ir cilvēki, kuri domā, ka es tur reklamējos, bet reāli es par sevi stāstu kā par cilvēku – kas viņš ir pēc profesijas, dalos ar pieredzi un tamlīdzīgi. Speciālas reklāmas es tur neesmu likusi.

Tātad pārsvarā cilvēki tevi atrod pēc ieteikumiem?

Jā, vēl arī pēc tās cāļa sadaļas.

Kā ir iespējams zīlēt virtuāli? Tu taču to cilvēku it nemaz nepazīsti.

Jā, bet Dieviete un Dievs viņu pazīst. Un, ja viņiem ir tā informācija, tad man tā no kārtīm nāk. Tas savā ziņā ir pat vienkāršāk. Ja pie manis atnāk sieviete, kas izskatās vienkārši pēc zarazas (latv. – maitas) un prasa, kad viņai būs mīļotais, es uz viņu paskatos un man šķiet, ka nekad. Bet varbūt kaut kur pasaulē ir cilvēks, kuram viņa tieši tāda patiks. Līdz ar to es mazāk ietekmējos pati no sava viedokļa. Tādēļ arī virtuālajā vidē zīlēt ir diezgan vienkārši un man ar to arī diezgan labi iet. Turklāt pieņemt visus gribētājus garā virtenē man pilnīgi nevelk, jo man labāk zīlējas pēc divpadsmitiem naktī. Tad es sēžos pie datora, dažas stundas pastrādāju. Tā man ir ērtāk.

Kādos gadījumos ir vērts iet pie zīlnieces?

Tad, kad cilvēkam dzīve ir problēma, ar kuru viņam ir grūti pašam tikt galā un kur viņš nespēj pieņemt lēmumu. Vai arī, ja viņam ir vispārējs dzīves nogurums. Ka it kā viss jau būtu labi, bet pašsajūtas nav, cilvēks bez iemesla jūtas depresīvs vai viņš īsti nesaprot, kas notiek – kādēļ viņš jūtas slikti. Ja cilvēkam viss ir ļoti labi, tad tāpat vien, intereses pēc – tas ir pilnīgi garām. Kāds viņš atnāk, tāds arī viņš aiziet. Ja man cilvēks pasaka, ka viņam viss jau ir kārtībā, bet varētu jau kaut ko pastāstīt, vai tad es viņam stāstīšu – jā, iesi pa ielu un salauzīsi kāju. Baigais prieks, vai ne?

Tu teici, ka par tik nopietnām lietām kā bērni, slimības, nezīlē. Vai tas nozīmē, ka ne vienmēr tu caur kārtīm saņemtajai informācijai tici? Kuri ir tie gadījumi, kuros var vai labāk nevajag kārtīm ticēt? Kā arī, kādi vēl ir jautājumi, par kuriem tu zīlēt neieteiktu?

Es, protams, ka uz 100% neticu zīlētajam. Uz 100% es ticu tikai vienai lietai – es esmu, par visu citu ir ticības moments sākot ar 0,000…1 līdz 99,999…9%. Bet vairāk šis jautājums ir saistīts ar ko citu – ja arī būtu augsts ticības procents, tad kāds labums ir zināt šos ļoti nozīmīgos notikumus? Kāpēc ir jājautā par smagām slimībām – vai cilvēkam der zināt, ka viņš mirst vai kļūs par invalīdu? Varbūt, ka labāk dzīvot uz priekšu, kamēr vēl var. Un vai ir vērts zināt, ka bērnu zaudēs un skumt jau pirms tam? Un, tādā gadījumā, ja nu es kļūdos, tad šie jautājumi tomēr ir pārāk nopietni, lai es gribētu uzņemties atbildību par tik nozīmīgu kļūdu. Jo ne vienmēr, ja viss nepiepildās, tā ir tieši kļūda. Kā jau es teicu – caur mani runā Dieviete un Dievs, un parasti viņi ir ieinteresēti teikt taisnību, bet dažreiz tā nav, viņi saka to, ko cilvēkam vajag dzirdēt. Un par smagajām vai lielajām lietām klienti to var nesaprast. Par sīkumiem parasti neviens nedusmojas. Būtībā citu kritēriju es nezinu, ar kādiem jautājumiem nevajag nākt. Nevajag nākt par ļoti smagām veselības vai dzīvības/nāves lietām, un citām ļoooti nopietnām lietām, kā bērni utt. Tur cilvēkam jāvēršas pie ārsta vai pašam jādomā.

Ja atnāk pie tevis ar depresiju, vai tu vari pateikt iemeslu?

Gadās, ka jā. Man pašai ir bijusi depresija un man ar to ir liela pieredze. Tā ir lieta, kuru es labi saprotu un varu ar to tikt galā gan ar psiholoģiskiem, gan maģiskiem līdzekļiem. Tā kā šādos gadījumos man ir iespējas palīdzēt. Varu pateikt iemeslu, kādēļ ir depresija, varu veikt enerģētisku tīrīšanu, lai cilvēkam ir vieglāk saņemties.

No kā tad cilvēks ir enerģētiski jāiztīra, lai viņš saņemtos?

Parasti viņš ir jāattīra no dažādām svešām ietekmēm. Tad ir visādas ļaunas acis un citas drazas. Ja cilvēkam ir ļoti švaka enerģija, tad labāk to visu ir aizvākt. Jo viņam tas viss traucē saskatīt, ka, iespējams, nav jau viss nemaz tik slikti. Tādā gadījumā ir vērts kaut ko ņemt nost. Vēl, ja viņa māja atrodas sliktā vietā, tad viņam uzkrājas visādas sliktas enerģijas no turienes. Cilvēkam pēc attīrīšanas ir vieglāk domāt, saprast, kādēļ ir tieši tā. Tad vēl visu ko var darīt, skatoties no iemesliem – vai viņam ir sena trauma bijusi vai tiešām nevar saprast no kā.

Kā enerģētiska tīrīšana izpaužas?

Ļoti dažādi. Tas atkarīgs no tā, kas man tajā dienā labāk patīk. Galvenokārt es to daru pati ar savu enerģiju. Tas var dažādi izpausties un var tikt lietoti dažādi palīglīdzekļi, piemēram, kvēpināšana, mantru skaitīšana, dziedāšana, kaut kā ugunī mešana un nodedzināšana. Tad vēl ir dažādi rituāli. Tas lielākoties ir vajadzīgs man pašai, lai es saņemtos un man būtu kaut kas no kā uzlādēties, pēc tam jau ir vienkārši mana enerģija.

Tātad tu saņemies un kas notiek tālāk?

To ir ļoti grūti paskaidrot. No sākuma es piesaistu Dievieti un Dievu, lai enerģija nāk ne tikai no manis, bet arī no kā vērtīgāka. Tad ir vienmēr vajadzīgs atbrīvot galveno enerģētisko kanālu – lai enerģija brīvi plūstu caur to. Pēc tam ir enerģijas sūtīšana vai arī viņam var, piemēram, iemest ar ugunsbumbu. Nu, to ir grūti aprakstīt. Dažreiz var rīkoties arī ar balsi – dziedāt tautas dziesmas, jo balss arī var būt attīroša un dziedinoša.

Kā tu zini, ka ir sasniegts gala rezultāts un cilvēks ir attīrīts?

To var vienkārši just.

Un vai cilvēks arī tad citādāk jūtas?

Ir tā, ka dažreiz viņš neko nejūt. Parasti ir tā, ka, ja cilvēku iespaido tas teātris, kuru es taisu apkārt, lai pati noskaņotos, tad viņš to arī var sajust. Bet tās reizes, kad man teātris nav vajadzīgs un es pati varu saņemties, tad ir tā ka apmēram pusē gadījumu kaut ko jūt vai nē. Bet tai iedarbībai vajag būt ilglaicīgai, jo, ja cilvēks atnāk un es vispirms ar viņu aprunājos, esmu pozitīva pret viņu, viņš jau, iespējams, tāpat sāk justies normālāk nekā, teiksim, mājās, kur uz viņu sieva kliedz vai tamlīdzīgi. Tad varbūt nākamajā reizē viņš aiziet mājās, sieva kliegs, bet viņš tomēr nejutīsies tik slikti. Tā kā tikai pēc tam var just, vai kaut kas ir sanācis vai nē.

Vai savā ziņā tevi var uzskatīt arī par dziednieci?

Ne gluži. Es drīzāk varu līdzēt, ja ir darīšana ar tādām lietām kā depresija, nogurums, satraukums, stress un tādas lietas, kas vairāk attiecas uz nerviem. Bet nopietnas slimības nē. Es esmu mēģinājusi, bet nejūtu, ka tas izdodas.

Ko nozīmē, ka “māja atrodas sliktā vietā”?

Māja sliktā vietā ir vai nu uz āderēm, vai nu uz rodona (gāze, kas ir nelaba veselībai) plaisas, vai tur, kur ir noticis kas slikts, vai uz kapiem, un tamlīdzīgi. Ādere ir plašs jēdziens, kas apzīmē gan apakšzemes upes, gan citas enerģiju plūsmas.

Kādu tu iedomājies savu nākotni pēc pieciem gadiem?

Pēc pieciem gadiem, es domāju, ka būšu ceļā, lai pārceltos uz laukiem. Es nezinu, vai tajā brīdī būs jau konkrēta vieta un pietiekoši daudz naudas. Ir tā, ka pēc desmit gadiem man būtu vieglāk pateikt nekā pēc pieciem, jo es nezinu, kas no iecerētā izdosies. Es domāju, ka es būšu ceļā uz to, lai izveidotu vietu, kurā taisīt pasākumus, vadīt kursus, seminārus.

Par ko būtu kursi un semināri?

Man patlaban ir divu veidu kursi. Vienā es mācu citiem darboties ar Taro kārtim, bet otrs ir Baltās maģijas kurss. Tad ir semināri, kur viens ir kaķu maģija, otrā es sievietēm stāstu par Dievieti un tad vēl par māju un mājas enerģētiku. Bet uz to laiku, es domāju, to būs daudz vairāk un, cerams, izdosies apvienot spēkus vēl ar citiem cilvēkiem. Ar pasākumiem es domāju tradicionālos latviešu svētkus kā Jāņi, Miķeļi, Ziemassvētki. Šobrīd tie jau tiek rīkoti tāpat, Jāņos, protams, pie dabas. Bet tā varētu būt vieta, kurā visu organizēt tādā plašākā variantā.

Kas ir kurss par kaķu maģiju?

Tas ir, kā sazināties ar kaķiem, kā saprast viņus. Tur ir arī daudz no kaķu psiholoģijas. Tur ir arī, kā kaķi pieaicināt, lai viņš palīdz maģijā. Kā kaķi atrast, ja viņš ir pazudis. Kā viņam dot vārdu, lai viņam, piemēram, veiktos labāk. Kā izvēlēties kaķi. Un tādas visādas lietas. Viena no manām mīļākajām dievietēm ir Basteta – kaķu dieviete.

Ar ko kaķis ir īpašāks par citiem dzīvniekiem? Vai varbūt viņš tāds nav?

Es domāju, ka vispārēji viņš nav īpašāks par citiem dzīvniekiem. Viņš vienkārši ir ļoti maģisks, viņiem ir tādas spējas jau no dzimšanas. Viņiem ir ļoti liela intuīcija. Vēl arī viņš ir ļoti relaksēts, viņš spēj atpūsties un prot būt laimīgs. Kaķi tiešām izskatās laimīgi. Un iedomīgi. Vēl viņi māk panākt, ka viņiem pakalpo, pie tam cilvēks par to nemaz nedusmojas.

Un kas ir Baltās maģijas kursi, ko tu tajos stāsti?

Baltās maģijas pamatus. Baltās maģijas likumus, pēc kuriem tas viss darbojas. Rituālu veidošanu – kādos laikos, kādā veidā tos veikt. Kādus augus, kādus maģiskus priekšmetus var izmantot, par spēkiem, ar kuriem var sadarboties. Tās ir tādas pamatlietas cilvēkiem, kuri vēl neko daudz par to nezina, iesācējiem. Piemēram, viens no svarīgākajiem Baltās maģijas likumiem ir – kā augšā, tā lejā. Tas ir – kā ir augšā debesīs, tāpat ir arī šeit uz zemes un lejā. Tas ir likums, kas māca, ka cilvēkā ir visa kosmiskā gudrība un ka viņš ir daļa no visa lielā visuma. Caur sevi viņš var piekļūt visām galvenajām zināšanām.

Ko es personīgi priekš sevis varētu iegūt, aizejot uz tādiem Baltās maģijas kursiem?

Ja tu netici, ka tur nemāca muļķības, tad neko. Cilvēkam ir jātic vismaz kaut kam no nemateriālās pasaules puses. Viņam jātic vismaz maģijai kā tādai. Citādi tas ir muļķīgi un vienkārši nav ko tērēt savu laiku. Kāpēc tad viņš nāk mācīties? Un, ja viņš tic maģijai, tad jau tālāk var skatīties un es domāju, ka kaut ko viņš tur iegūs. Vēl viņam nevajadzētu būt lielam maģijas speciālistam, jo, kā jau es minēju, tas ir sākuma līmenis.

Ar ko Baltās maģijas speciālists atšķiras no nespeciālista?

Ar to, ko viņš var izdarīt.

Un ko viņš var izdarīt?

Viņš var noņemt lāstu. Vai uzlikt lāstu, ja viņš ir melnās maģijas speciālists. Ietekmēt dažādus notikumus, lai tie norisinās tā, kā viņš to vēlas. Pilnībā gan tas nav iespējams, bet viņš spētu lielāku skaitu notikumus ietekmēt sev labvēlīgi nekā citi cilvēki. Piemēram, ja viņš meklētu darbu, viņš to varētu atrast ātrāk nekā citi.

Paldies par sarunu.

Starp citu, tu aizmirsi uzdot vienu jautājumu. Tādu, kuru visi vienmēr uzdod.

Tiešām? Kādu tad?

Cik liela ir iespēja, ka tas, ko es saku, piepildīsies.

Vai tad uz to ir iespējams atbildēt?

Vispār jau tā īsti nē. Bet tie ir vairāk nekā 50% gadījumu.


Sarunas 1. daļa

3 thoughts on “Saruna ar zīlnieci Līgo. 2.daļa”

  1. Es pazaudeju gimeni mistiska karta.Pazaudeju savu siko mistiskaa kartaa.Pazaudeju darbu mistiskaa kartaa.Stradajot citaa darbaa man gadas satikties ar retam neiepejamam neveixmem kuras nav iespejams prognozet pat ja esi tam gatavs un pat liela daudzumaa tas var but kur citam tada varetu but tikai 1 un1 reiz dzivee.Mistiskaa kartaa es eju bankrotaa,Mistiskaa kartaa esmu iespiests pedejaa stuurii.Pat jau ar likumu un ar galigu bezsakaru un netaisnibu.Ja es izdarisu kadu kludu kartojot kadus dokomentus ar risku 1% ka tam bus sekas tad sekas bus 100%.Piemeram pec visa bezsakara kas man nak virsu uz katra sola es pardevu masinu un iedevu papirus kartot pasam masinas jaunajam saimniekam jo man nebij laika un ari tas bij vina ierosonajums un solijums.Pec 3 menesi mani policija meklee jo vins bij sataisijis kadus sudus un papirus nemaz nenokaroja,tapec policijai aizdomas uz mani jo vel joprojam esmu masinas saimnieks pec papiriem.Tas nebutu istais piemers bet 1 no tiem 1000 mistiskiem negadijumiem.Un es pat redzu kaa tie negadijumi vienkopus itka butu sarunajusi strategiski mani stum tajos sturos kuros tie merktiecigi izlemusi mani iestumt.Un aiz ta visa stav mistisks skaitlis 31.es neesmu nojudzies.Un es pat nedzeru vispar un nekad neesmu lietojis narkotikas.Esmu visu muzu stradajis bez apstajas un tagad man pat darba nav un es driz busu uz ielas.:)Es savu siko redzeju pedejo reizi 2 gadi atpakal…Vinam tagad ir tikai 3.Mes bijam laimiga gimene kadreiz.Bet anglija ir citi likumi un maneja 1karsi kadu dienu izlema izmantot savas ambiciju iespejas sanemot atbalstu pat ar valst likumu darit jebko un kaa vina grib.Tad kad jau vina saka pierast pie savam dieva prioritatem vina 1karsi palika ar1 trakaka.Saka melot policijai visadus badus lai mani iebaz pat cietumaa.Un taja pasaa laikaa gul apkart dzer tusejas pipe zali utt.Un protams ka man aiz muguras runa visadas intrigas.Piemeram.Izmantojot savas dieviskas prioritates ar likumiem kadi ir seit vina iet kaut pari likiem lai mani nogrieztu no mana sikaa pa visam-pat izmantojot policiju.Un pat nebaidas melot viniem.Tad-vinai cilvekiem ar kautkaa tomer jaatskaitas kur tad es esmu un kap vina man siko nedod pat redzet.Tad vina izskaudro ka es esot alkoholikis piemeram.Tas bij 1 ni vinas 100 iemesliem kuri pastavigi mainas lai meli nenak gaismaa.Es jau teicu.Es nedzeru vispar.Un pat jau 10 gadi.Man ari nav probl ar alkoholu es varu iedzert pudeli alus ja jau piedavaa vai vel ko bet es nedzeru vispar.Bet nu sanak ari taa ka man pat jamaxaa pasam ar savu siiko pat ar tadu apsurdu.Es vairs nezinu ko darit.Es tagad jau domaju par citam problemaam.Tas mani spiez strategiski izplanoti ar 1 dzilak stuuri.Piestradajot pie 1nas problemas 100 negadijumi no vietas un visi ka 1 saistiti tikai un 1nigi ar to.Tad atkal keras nakosajai problemaj klat un jau atkal neticami visi negadijumi kopiski spiez mani ari taja stuurii.Un to 31 es redzu visur.Un ka es vinu redzu.Vai tas ir radio vai tas ir kads pulxtens numurs uz papiriem uz masinas vai pat man pasam tas nr jaraxta darba uz papiriem.Tad tiko es redzu to skaitli taa notiek kadi mazi bet neticami negadijumi uzreiz pectam.Es mezinu ko tas skaitlis megina man pateikt bet es zinu ka tadam ka man nebutu jabut tada situacijaa kada es esmu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *