Skip to content

Par JRT un biļešu iegādi internetā

Jaunajam Rīgas Teātrim pēc pāris dienām sāksies jauna sezona. Biļešu pārdošana jau ir sākusies un, kamēr vēl nav cilvēki nav īsti iešūpojušies uz teātra apmeklēšanu, tā ir iespēja tikt noskatīties vienu otru izrādi, uz kuru citādi biļetes dabūt ir visai sarežģīti.

Nevaru iztikt arī bez darvas piliena. Jau kādus trīs gadus “Lattelecom BPO” (LTT) nodrošina iespēju biļetes iegādāties internetā. Nezinu, cik viņiem maksājis izveidot un uzturēt to biļešu pirkšanas sistēmu, bet ar to gandrīz vienmēr ir vienas vienīgas klapatas. Es tiešām katru reizi priecājos, ja biļetes izdodas nopirkt veiksmīgi. Gandrīz vienmēr ir problēmas ar ātrdarbību un regulāra uzkāršanās brīžos, kad sāk pārdot jaunās biļetes. Sākumā sistēmas lietošana bija bezmaksas, bet no pagājušās sezonas parādījās maksa par pasūtījumu – 0.50 Ls. Pie tam vēl skaitās, ka LTT ir viens no JRT sponsoriem. Varētu jau cerēt, ka LTT ar laiku problēmas izķers un viss būs labi. Bet taisni pirms pāris dienām kā, palaižot jauno biļešu tirdzniecību, sistēma nosprāga, tā arī nedarbojas līdz pat šim brīdim. Pirmdien labu brīdi nespēju saprast, vai biļetes esmu maz nopircis, vai nē. Samaksāju, bet sistēma interpretēja, ka nē. Sazinājos ar LTT un uzzināju, ka viņi biļetes rezervējuši manā vietā, lai es izdrukājot kopiju no pārskaitījuma un dodos uz kasi. Baigais prieks man pirms tam vēl sagādāt papildus maksājuma izdruku… Un, kā var spriest twitter-ī, ne man vienīgajam tādas problēmas.

Kādreiz vecajā darbā arī nācās sastrādāties ar LTT. Es to praksē mazāk izjutu, bet mani kolēģi par LTT izdarībām nebija sajūsmā, lai neteiktu vairāk. Var jau būt, ka tikai sagadīšanās, un visos citos projektos viņiem iet spīdoši, var jau būt. Bet man personīgi žēl, ka JRT nācies sasieties ar tādu “sponsoru”.

Neskatoties uz to visu, izrādes lielākoties ir foršas un daļa no tām vienkārši jāredz. No patlaban nopērkamajām, noteikti rekomendēju Garo dzīvi, Fundamentālistu un Latviešu stāstus (8., 9., 10.). Citas izrādes, cik nu redzēts, arī nebūt nav sliktas…

Biļetes pērciet kasē Lāčplēša ielā 25 vai rezervējiet pa tālruni 67280765.

1 thought on “Par JRT un biļešu iegādi internetā”

  1. Man ar biļešu iegādi pēc ilgas cīņas ar uzkārušos sistēmu veicās tīri labi, tomēr saņemtais psf fails ar biļetēm bija diezgan deformēts. Tā jau ir, bet problēmām uz JRT netikt.. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *