Skip to content

Par ekonomisko krīzi

Vispārējā pasaules krīze, atļaušos apgalvot, ka Latviju nemaz tik ārkārtīgi smagi neskar. Būtiskākā lieta tās rezultātā – grūtāk dabūt kredītu gan valstij, gan tās iedzīvotājiem. Pavērojot, kā klājas tai pašai Islandei vai Ungārijai, pie mums iet ļoti labi. Faktiski visi, kurus tas interesē, sen to jau zina.

Bet uzskatu, ka krīze Latvijā būs uz ilgu laiku. Nez kāpēc palicis tāds iespaids, ka Latvijā daudzi pieraduši vaimanāt par to, ka ir slikti. Tas droši vien kalpo par zināmu attaisnojumu nekā nedarīšanai, lai būtu labi. Domāju, ka uz krīzes rēķina tiks norakstītas ļoti daudzas neizdarības, bankroti, cenu celšanas un viss pārējais. Faktiski jebkas sabiedrības dzīvē tiks pamatots ar ekonomisko krīzi (Latvijā). Tur es neko nevaru ietekmēt. Katrs lai runā un uzskata kā grib. Bet dzīve noteikti kļūtu vienkāršāka, ja par šo jēdzienu ikdienas dzīvē tiks piemirsts. Neviens jau nepateiks, kad krīze būs cauri, nav jau tai tādas viennozīmīgas robežas. Krīze ir mūsu galvās. Tikpat labi mēs varam uzskatīt, ka viss ir normāli un notiek tā kā tam jānotiek.

Tags:

2 thoughts on “Par ekonomisko krīzi”

  1. Ēee,, labs mierinājums, bet tu vari iedomāties, kas notiks, ja no Latvijas izvedīs vismaz 30% ārvalstu kapitālu, t.sk. ārvalstu naudu?? Kas notiks, ja Latvijā gūtā peļņa aizplūdīs uz mātes uzņēmumu, kas nebāzējas Latvijā??
    Notiks ekonomiskā krīze, jo darba devēji nevarēs maksāt pienācīgu algu, nevarēs attīstīties, samazināsies nauda apritē, kas atkal pavērs iespēju uz maksātnespēju, slēgs nodāļas, cehus, uzņēmumus… palielināsies bezdarbs…

    eh.. ja valdība būtu lojāla pret Latviju un palīdzētu vietējiem uzņēmumiem… Pēdējais laiks ievēlēt nacionālistus!!

  2. Jā, vairāk vai mazāk varu gan. Bet, ja tas līdz šim vēl nav noticis, tad tas arī visticamāk nenotiks vispār, vismaz šīs pasaules ekonomiskās krīzes ietvaros.
    Par nacionālistiem varētu piekrist, bet tikai, ja viņi ir gudri un godīgi cilvēki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d