Skip to content

Kā palīdzēt Ukrainai?

Ir vairākas lietas, kā varam palīdzēt ukraiņiem cīņā pret okupantiem.

 • Dalīties ar informāciju par Krievijā notiekošo. Ļoti liela problēma ir krievvalodīgie, kuri dzīvo Krievijas informatīvajā telpā. Viņiem ir tā izskalotas smadzenes, ka lielais vairums ir pārliecināti – Krima, nē, visa Ukraina un vismaz puse Eiropas jāiekaro, lai pasaulē valdītu taisnība. Vajag šos indivīdus bombardēt ar alternatīvu informāciju. No sākuma droši vien neticēs, bet pat daudzkārt atkārtoti meli kļūst par patiesību. Tāpēc šeirosim un laikosim informāciju par Krievijas veikto okupāciju. Tas nekas, ja mūsu draugu vidū nav krievu, šo mūsu informāciju nošeiros kāds cits, kuram krievi būs draugos. Turklāt tāda informācijas popularizēšana vairos presingu uz mūsu pašu, to skaitā Eiropas gļēvajiem politiķiem.
 • Nepirkt veikalos Krievijā ražotas preces. Labāk nopirkt kādu ukraiņu sulu vai salātu burku.
 • Nebalsot par Saskaņas centru – partiju, kura noslēgusi sadarbības līgumu ar Putina partiju. SC nenosoda un nemaz nespēj nosodīt Ukrainas okupāciju. Protams, ka pret Latvijas okupāciju viņiem nebūtu ne mazāko iebildumu. Arī citus ir jāaicina nebalsot par SC un partijām, kuras dosies ar SC vienā koalīcijā (Repšes un Sudrabas partijas).
 • Boikotēt Kontinentālās jeb Krievijas hokeja līgas spēles. Šis projekts Krievijai ir vajadzīgs, lai integrētu latviešus uz krievu valodas bāzes. Kad arēnā Rīga parādījās kas attāli līdzīgs ugunskrustam, KHL vadība piesprieda prāvu naudas sodu, kuru gļēvie Rīgas Dinamo vadītāji bez ierunām samaksāja. KHL maisa kopā sportu un politiku un spiež mūs domāt tā, kā to grib viņi. Starp citu, KHL vadība jau iepriekš zinājusi par sekojošo Krimas okupāciju. Rīgas Dinamo projekts vispār būtu jālikvidē vai jāpārceļ uz citu līgu.
 • Nedoties uz Krieviju tūrisma braucienos. Tā vietā apmeklēt Ukrainas rietumus.
 • Izbeigt ekonomiskus darījumus ar Krieviju. Ja īstermiņā tas nav iespējams, uzstādīt un īstenot tādu mērķi ilgtermiņā.

Tie krievi jau nav vainīgi, ka viņiem tāds kretīns iekārtojies pie varas. Nē, ziniet, ir gan vainīgi. Kaut drusku, bet ir vainīgi. Krieviem pašiem ir jāiet, jāprotestē, jācīnās tā kā to darīja ukraiņi Maidanā. Lai arī kā viņiem to negribas darīt, bez tā nekas nenotiks. Nenāks laimes lācis un neieliks kādu labu caru Putina vietā.

Ir vēl idejas?

Tags:

2 thoughts on “Kā palīdzēt Ukrainai?”

 1. Ej ej paprotestē Krievijā: http://www.youtube.com/watch?v=laFiIODdtUw

  Neaizmirsti, ka Krievijā ir visvairāk militārpersonu uz katru mierīgo iedzīvotāju pasaulē tā kā vajadzēs izdzīt ielās praktiski visus iedzīvotājus, ieskaitot pensionārus, bērnus un cietumniekus.

  Bet nu par pārējo, protams, piekrītu.

  1. Visvairāk militpersonu uz katru mierīgo iedzīvotāju varētu būt Korejas Tautas Demokrātiskajā Republikā.
   Bet reāli – kādas vēl viņiem ir opcijas? Militārs apvērsums?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: