Skip to content

Ierakstu izlase #38

Pēdējo trīs nedēļu latvisko blogu u.mazliet c. ierakstu izlase.

 

Karīna stāsta par dzīvi bērnu namā un ar to saistītiem jautājumiem. Raksts garš un ļoti atklāts. Droši vien daudzi jau būs lasījuši, jo tas ir pieminēts arī LSM un cituviet.
http://skudraruna.blogspot.com/2017/05/es-esmu-sistemas-berns.html

Pie Ivara Līdakas lasāms pamatīgs apraksts, kā būtu reorganizējama Baltija. Raksts paredzēts tiem, kuri prokremliskos murgus krieviski nelasa. Te viss ir iztulkots latviski. Tik šķebinoša literatūra, ka grūti izturēt vairāk par dažām rindkopām. Bet, jā, tādus murgus mums kaimiņos sacer un izplata. Tas būtu jāņem vērā sapņotājiem par labām attiecībām ar lielo Krieviju.
https://tencinusarunas.wordpress.com/2017/04/26/ka-mums-reorganizet-baltiju-autoru-kolektivs-anonims-autentisks-paraugs-macibam-krievu-informativa-kara-nozare/

Rita turpina rakstīt par dabas takām Jaunzēlandē. Šoreiz par tādu, kuras iziešanai normāli būtu vajadzīgs samaksāt tūrisma kantorītī 2200 dolārus. Rita ar draugu tas ir par daudz,tāpēc viņi saplāno gājienu tā, lai to būtu iespējams paveikt bez nakšņošanas kempinga būdās, kuģīša izmantošanas utt. Attieksme no jaunzēlandiešiem nav diez ko saprotoša, lai neteiktu vairāk.
https://celsuzmajam.com/2016/12/31/milford/

Ivars salīdzinājis mobilo telefonu tarifus pēc nesenajām cenu izmaiņām.
http://ivars.12.lv/2017/05/mobila-histerija/

Alīnai Andrušaitei gigantisks raksts par ceļošanu Parīzē. Ir daudz bilžu.
http://sapnumedniece.lv/brivdienas-pavasarigaja-parize/

Pie Līgas Landsbergas var aplūkot, kāda agrāk izskatījusies pasta ēka Āgenskalnā un salīdzināt to ar mūsdienās redzamo rezultātu pēc pārbūves. Tā kļuvusi daudz parastāka.
http://manasvietas.blogspot.com/2017/05/agenskalna-pasta-eka.html

Visbeidzot Romāns Meļņiks īsi raksturo samākslotās pašvaldību vēlēšanu reklāmas kampaņas.
https://www.diena.lv/raksts/latvija/viedokli/falsuma-glances-parnemtie-14172037

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: